Wózek Connect – spacerówka do samolotu, ale nie tylko

Często, przed wspólnym podróżowaniem z dzieckiem, powstrzymuje rodziców obawa przed tym, jak łatwo i bezpiecznie zorganizować taką podróż. W przypadku dzieci do trzeciego roku życia dodatkowym problemem staje się transport wózka, na myśl bowiem o pakowaniu do samolotu ciężkiej i nieporęcznej spacerówki część rodziców postanawia odłożyć wyjazdy na bliżej nieokreślony czas. Na szczęście dla tych wszystkich, którzy chcą żyć aktywnie i poznawać świat nawet z maluchem na pokładzie, powstał wózek Bumprider Connect- spacerówka do samolotu, która doskonale sprawdzi się w podróży.

Bumprider Connect – najmniejsza spacerówka świata

Bumprider Connect to niezwykle mały i lekki wózek, z możliwością zamontowania na stelażu fotelika samochodowego. Jego wymiary są tak niewielkie, że po złożeniu spełnia normy bagażu podręcznego dopuszczanego w większości linii lotniczych. Przemyślana konstrukcja wózka gwarantuje tak lekkie i płynne prowadzenie, że wózek obsługiwać można praktycznie jedną ręką, co umożliwia manewrowanie spacerówką nawet wówczas, kiedy rodzic jedną ręką trzyma dziecko lub ciągnie podróżny bagaż.

Dzięki małym, zwrotnym kółkom bez problemy uda się przejechać nie tylko wygodnym chodnikiem, ale także zatłoczonym lotniskiem oraz wąską alejką w sklepie.

Spacerówka do samolotu, która gwarantuje rodzicom wygodę

Dzięki dodatkowej, kompatybilnej gondoli, wózek można wykorzystywać już od momentu narodzin dziecka. Kiedy maluch podrośnie, o jego komfort podczas spacerów i podróży zadba regulowany podnóżek, duża, rozkładana budka oraz wygodna wkładka. Dzięki możliwości rozłożenia wózka do pozycji leżącej także drzemki nie stanowią żadnego problemu.

Rodzice, którzy na każdą podróż zabrać muszą niezliczoną ilość niezbędnych akcesoriów na pewno docenią obecność dużego kosza na zakupy, w którym na pewno zmieści się wszystko co potrzebne. Materiał, z którego wykonany jest wózek można zdjąć i wyprać w pralce, dzięki czemu jego użytkowanie jest dużo bardziej higieniczne.

Wózek do samolotu Bumprider Connect (czytaj opis) to także ukłon w stronę rodziców bliźniaków lub dwójki dzieci w podobnym wieku, dzięki systemowi specjalnych magnesów istnieje bowiem możliwość połączenia ze sobą dwóch wózków co znacznie ułatwia podróż, zwłaszcza gdy dzieci znajdują się pod opieką wyłącznie mamy lub taty, którzy nie mogą liczyć na pomoc ze strony drugiej osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *